سال 2767 پارسی مبارک

ناتالیسلام،سلامی نو،حال و احوالتون چطوره؟

 عید رو بهتون تبریک میگم..امیدوارم سال خوبی داشته باشید.راستی سر سفره هفت سین من رو یاد کردید.

من که برای همتون دعا کردم.

 

برای پیداکردن جوابِ چه کسی میداند ،کافیست به آپ های قبلی سری بزنید.

 توبه من خندیدیونمی دانستی من به چه دلهره ازباغچه همسایهسیب را دزدیدم.حمید مصدق

هوای تازه

بچه ها،بهار!   

گل ها واشدند.برف ها پا شدند 

 از رو سبزه هاازروی کوهسار 

  بچه ها،بهار!داره رودرخت 

می خونه به گوش:((پوستین را بکن، قبارا بپوش.))

بیدار شو،بیدار 

بچه ها،بهار!دارند می روند 

دارند می پرند.زنبور ازلونه 

 بابا ازخونههمه پی کار، 

بچه ها،بهار!نیمایوشیج

داغ داغ

صدسال به این سال ها 

 

 

 نویسنده وکارگردان:سامان مقدم.مدیرفیلمبرداری:محمودکلاری.صدابردار:اسحاق خانزادی.طراح گریم:مهین نویدی.طراح صحنهولباس:آدین ظریف.مدیر تولید:محمد شایسته.تدوین:مستانه مهاجر.موسیقی: امیر توسلی.دستیاراول کارگردان وبرنامه ریز:علیرضا شمس شریفی.مدیرتدارکات:حمیدرضاحاجی زادهو.عکاس:علی نیک رفتار.گروه کارگردانی:علی افشین راد،محسن قرائی.منشی صحنه:فرنازجمشیدی مقدم.دستیاراول فیلمبردار:محمدحیسن زاده.گروه فیلم برداری:کوهیارکلاری،علی مهدوی،حمیدکشانی،فرزادگرایلی،ادیب سبحانی.تدارکات:حمیدپرهیز،محمدعلی محمدی،کاظم نامنی.روابط عمومی:پروانه اندک رنج.بازیگران:فاطمه معتمدآریا،پرویزپرستویی،رضاکیانیان،امیرحسین آرمان،علی قربانزاده،نگارجواهریان،بهاره افشاری،کامیارشایان،ابراهیم آبادی،پرویزشاهین خو،

پوریا پرستویی،علی شادمان.تهیه کننده:مرتضی شایسته.محصول هدایت فیلم

 راز ها

1-                 برخیها میگویند:پرویزپرستویی درفیلم هایی مثل)آب وآتش)،(دیوانه ای از قفس پرید)و...تحت تاءسیر همبازیان خود قرار گرفت وبازیش دیده نشد،درسال های اخیرفقط به فیلمنامه هایی جواب مثبت دادکه درآنها نقش مقابل مرد،کم رنگ باشد.

  

2- سامان مقدم قصد استفاده ازفرهاد مجیدی درفیلم (سیاوش)استفاده کند برخی ازسکانس هارا تغییر دادوسکانس ورزشی به آن اضافه کرد اما مجیدی درخواست 20میلیون پول کرد،تهیه کننده فقط با 3میلیون آن موافقت کردوبه این ترتیب مقدم از دستیار خودش به عنوان بازیگر استفاده کردوعلی قربان زاده به سینما معرفی شد.

  

چه کسی می داند؟

چه کسی می داند اولین بازیگر ایرانی که مدیر برنامه داشت ودارد کیست؟

جواب چه کسی میداند قبل:مرتضی ممیز

 

فال

 فروردین

به این زودی نمی توان به معشوق دست پیدا کرد و اکنون به این دو وسیله نمی توان تکیه کرد .سرنوشت را نمی توان تغییر داد و تقدیر همان است که تعیین شده است .آنچه در سر داری موجب نشاط می شود و آنچه در طلب بودی و به آن نرسیدی نباید تو را ناراحت کند . بدان که هر کاری به موقع اش انجام خواهد شد . اگر میوه ی کالی را از درخت بچینی ، نمی رسد ، می پوسد .عشق و عاشقى و مسائل عاطفى شاید به کمک شما براى رهایى از افکار پریشان باشد.افراد واقع بین در این دو هفته بسیار موفق ترند.

/ 5 نظر / 30 بازدید
الهه

سلام عزیزم ممنون بهم سر زدی سال خوبی داشته باشی [گل][ماچ][قلب]

الهه

عشق با تمام عظمتش ۲ یا ۳ ماه بیشتر زنده نیست، عشق یعنی فاصله و فاصله یعنی دو خط موازی که به هم نمیرسند، در عشق هیچ کس به اندازه خودت وفادار نیست، و هر چه عاشق تری تنها تری.

مهران فره راز

سلام.وبلاگ خوش ساختی داری.این پستتو خوندم.جالب بود.ممنون که سر زدی.سال خوبی داشته باشی